Σελίδα 4 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 99
    Banned
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 12
    Overall activity: 0%

Level
    9
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    64
    Likes (Received)
    11
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0

Προεπιλογή

το κακο εδω στην ελλαδα ειναι οτι ειμασται ασχετοι με διαφορα θεματα και τα ισοπεδωνουμε ολα, γι αυτο ο κουβας ειναι εκει να μας θυμιζει ποσο ασχετοι ειμασται στο στοιχημα στην χωρα αυτη, για την εταιρια bet star εχω να πω οτι τα αποτελεσματα μεχρι αυτα των 500 ευρο που εχω παρακολουθησει ειναι 100 τα εκατο αληθινα, και κανενας μας δεν μπορει να εχει τετοια επιτυχια εχει στα ινσαιντερ 13 στα 13 τελευταια που μερικοι ......βλεπε ερτζαν, κιμπρος που προερχεται απο σαιτ με αριθμολογιες δεν εχουν δει τετοια επιτυχια ουτε στα ονειρα τους ,βαζω και τον εαυτο μου μεσα, απλως εγω δεν κοροιδευω κατι αν δεν εχω αποδειξεις, η αληθεια ειναι οτι τα πεχνιδια πανω απο 500 βρωμανε ,τι θελω να πω στους περισοτερους δεν ερχονται ποτε και ειναι αληθεια, επειδη μου αρεσουν οι αληθειες αγορασα σουπερ σπεσιαλ με 1000 ευρο και δεν το πηρα ποτε αυτο ειναι απατεωνια, εαν στο επομενο δεν μου δωσουν τιπς και δεν κερδισει, και εαν δεν γινει αυτο παντως μονο απο τα ινσαιντερ ειμαι τρελα κερδισμενος, συμβουλη μου μην αγοραζεται ακριβα απο αυτην την εταιρια και τελειωσε το θεμα ,απλως να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους δεν ειναι κακο.

Poker Proffessor
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 1.328
    Overall activity: 7,0%

Περιοχή
    Las Vegas baby!
    Level
    26
    Thanks (Given)
    70
    Thanks (Received)
    20
    Likes (Given)
    2332
    Likes (Received)
    2645
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    5

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mariosrx7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το κακο εδω στην ελλαδα ειναι οτι ειμασται ασχετοι με διαφορα θεματα και τα ισοπεδωνουμε ολα, γι αυτο ο κουβας ειναι εκει να μας θυμιζει ποσο ασχετοι ειμασται στο στοιχημα στην χωρα αυτη, για την εταιρια bet star εχω να πω οτι τα αποτελεσματα μεχρι αυτα των 500 ευρο που εχω παρακολουθησει ειναι 100 τα εκατο αληθινα, και κανενας μας δεν μπορει να εχει τετοια επιτυχια εχει στα ινσαιντερ 13 στα 13 τελευταια που μερικοι ......βλεπε ερτζαν, κιμπρος που προερχεται απο σαιτ με αριθμολογιες δεν εχουν δει τετοια επιτυχια ουτε στα ονειρα τους ,βαζω και τον εαυτο μου μεσα, απλως εγω δεν κοροιδευω κατι αν δεν εχω αποδειξεις, η αληθεια ειναι οτι τα πεχνιδια πανω απο 500 βρωμανε ,τι θελω να πω στους περισοτερους δεν ερχονται ποτε και ειναι αληθεια, επειδη μου αρεσουν οι αληθειες αγορασα σουπερ σπεσιαλ με 1000 ευρο και δεν το πηρα ποτε αυτο ειναι απατεωνια, εαν στο επομενο δεν μου δωσουν τιπς και δεν κερδισει, και εαν δεν γινει αυτο παντως μονο απο τα ινσαιντερ ειμαι τρελα κερδισμενος, συμβουλη μου μην αγοραζεται ακριβα απο αυτην την εταιρια και τελειωσε το θεμα ,απλως να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους δεν ειναι κακο.
    Ρε μάν τι λες? Εν έτη 2008 που στο ίντερνετ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ είναι ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ θα πληρώνουμε για να μου πει τί???

επίσης αποκαλείτε το site εταιρεία... σώπα μπορώ να έχω τα στοιχεία της εταιρείας? Οδό, ΑΦΜ κτλ...

επίσης έδωσες 1000 ευρώ και δεν πήρες tip και ακόμα είσαι εδώ? Δεν σε νοιάζει ή τα έχεις τόσο πολλά που και να χάσεις 1000 ευρώ δεν έγινε και τίποτα?

Και τέλος εάν δεν ξαναστείλουν... πως θα τους βρείς?

Δεν θέλω να κάνω διαφήμιση αλλά μια ματιά εδώ και σε άλλα sites κάποιων φίλων εδώ μέσα θα βρείς πάρα πολλές ευκαιρίες για στοίχημα με κέρδος και φυσικά ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ !!!

άμα θές ρίξε και μια ματιά στο δικό μου
    Θα θέλαμε να παρακαλέσουμε τις όμορφες γυναίκες να μην κάθονται σε ξεφτίλες και καραγκιόζηδες, γιατί μετά πέφτουν στα μάτια μας και χάνεται κάθε περίπτωση να κάνουμε κάτι με αυτές.
    Με εκτίμηση,
    Άντρες

Banned

Level
    9
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    64
    Likes (Received)
    11
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0

Προεπιλογή

φιλε δεν καταλαβες τι ενοω ,βεβαια τα χιλια ευρω ειναι πολλα χρηματα, εαν εχεις ποντερει 1000 ευρο το καθενα εφετος με αποδοση περιπου στο 2.4 κοιτα ποσο κερδισμενος εισαι ,ναι η οχι, αρα το 1000 χαρισμα τους, ετσι και αλιως ξερουμε οτι αγοραζουμε αγωνες απο μαφια στο λενε και οι ιδιοι δεν χρειαζεται να το πουμε εμεις ,αρα ξερεις οτι τα χρηματα σου ειναι στον αερα, οσο ειναι στον αερα αυτα που πεζει ο καθενας στο στοιχημα ,τωρα να σου δωσω και να μου δωσεις τιπς και να πηγενουμε μαζι κουβα προσωπικα σε αυτο ειμαι αντιθετος ,καλυτερα με την μαφια και κερδισμενος ,παρα κουβανος για μια ζωη, κανονικα ομως επειδη αυτοι παρακολουθουν απο παντου τα παντα, καλυτερα να μην συνεχιστει το θεμα ξερεται τι εννοω οπειος καταλαβε καταλαβε.

Poker Proffessor

Περιοχή
    Las Vegas baby!
    Level
    26
    Thanks (Given)
    70
    Thanks (Received)
    20
    Likes (Given)
    2332
    Likes (Received)
    2645
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    5

Προεπιλογή

δεν συνεχίζω γιατί μπορεί να κατέβουν οι ΕΛ και να τα φέρουν όλα τούμπα ποια μαφία ρε μάν? Το έχουμε πει εδώ και πολύ καιρό... τζόγος, όπλα, ναρκωτικά είναι τα κύρια έσοδα για κάθε κράτος. Φυσικά και σχεδόν όλοι οι μπούκ έχουν άμεσες συνεργασίες με τα κράτη σε όλο τον κόσμο και οι λίγοι τα πέρνουν απο τους πολλούς.

Πίστεψε με ... εάν είχα πληροφορίες απο μαφία κτλ, δηλαδή insider αλλά 101% σίγουρα (όχι να γίνει καμία στραβή απο κάποιον που δεν θα είναι στο "κόλπο") θα έπερνα δάνεια και θα τα έπαιζα... και όπως κάνει κάθε ΣΟΒΑΡΟΣ θα το έκανε για την ΠΑΡΤΗ ΤΟΥ !!! και όχι να πουλάω τα tips που αυτό δεν ΣΥΜΦΕΡΕΙ για την τελική έκβαση κάθε αγώνα.

Τέλος όταν λεώ για τα ελεύθερα site όπως είναι και το δικό μου... σε πολλά post το έχω τονίσει.

Διαβάζουμε 1 tip

Απο εκεί και πέρα είναι χρέος μας να το ΜΕΛΕΤΗΣΟΥΜΕ εμείς οι ίδιοι και τελικά να πάρουμε την απόφαση να το επιλέξουμε. Η επιλογή αγώνων είναι εντελώς προσωπική εργασία (μαλακία ) αλλίμονο να έπαιζε ο καθένας ότι βλέπει αριστερά και δεξιά... Το να βλέπεις μια πρόταση είναι ένας μπούσουλας σε ένα κουπόνι άνω των 150 αγώνων...

εκεί "χτυπάνε" οι μπούκ μέσω των media. Με εφημερίδες, έντυπα, τηλεόραση κτλ να γεμίσουν τον χώρο με άπειρες προτάσεις για τις επιλέγουν τα πρόβατα τυφλά και φυσικά να κερδίζουν οι λίγοι που χάνουν έστω 10 λεπτά απο την ζωή τους για να διαβάσουν λίγο παραπάνω κάποιο μάτς.

Το στοίχημα δεν είναι Ιστορία που την διαβάζεις και την μαθαίνεις χωρίς να ψάξεις γιατί δεν σε νοιάζει, γιατί σου έχει γεγονότα που έχουν ήδη γίνει. Το στοίχημα είναι ένα σπόρ και ένα πανεπιστήμιο πολύ ανώτερο απο τα γνωστά στον κόσμο...

Στο πανεπιστήμιο της Οξφόρδης κάθε χρόνο έχει πτυχιούχους πόσους? 50,100, 1000?

Στο πανεπιστήμιο του τζόγου όμως ζήτημα να έχει πάνω απο 5 "πτυχιούχους" ... το χρόνο
    Likes zageki liked this post

Θα θέλαμε να παρακαλέσουμε τις όμορφες γυναίκες να μην κάθονται σε ξεφτίλες και καραγκιόζηδες, γιατί μετά πέφτουν στα μάτια μας και χάνεται κάθε περίπτωση να κάνουμε κάτι με αυτές.
    Με εκτίμηση,
    Άντρες

Banned

Level
    9
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    64
    Likes (Received)
    11
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0

Προεπιλογή

τωρα φιλε μαλον πλακα κανεις η θελεις να κανεις διαφημιση στο σαιτ σου , οκ εαν κανεις εσυ με 2.4 ποσοστα 25 κερδισμενα στα 30 θα προτιμησω εσενα τα θες και τα λες αυτα .

ΗΜΙΑΡΒΥΛΟ
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 738

Level
    16
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    85
    Likes (Received)
    115
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο djroof Εμφάνιση μηνυμάτων

Στο πανεπιστήμιο της Οξφόρδης κάθε χρόνο έχει πτυχιούχους πόσους? 50,100, 1000?

Στο πανεπιστήμιο του τζόγου όμως ζήτημα να έχει πάνω απο 5 "πτυχιούχους" ... το χρόνο
    ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΡΕ ΜΑΝ?!
    Likes djroof liked this post

Banned

Level
    9
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    64
    Likes (Received)
    11
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0

Προεπιλογή

θα ηθελα να μας πει και ο φιλος αρχοντας, την γνωμη του που ειναι απο οτι καταλαβα vip melos της εν λογω εταιριας.

Poker Proffessor

Περιοχή
    Las Vegas baby!
    Level
    26
    Thanks (Given)
    70
    Thanks (Received)
    20
    Likes (Given)
    2332
    Likes (Received)
    2645
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    5

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mariosrx7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα φιλε μαλον πλακα κανεις η θελεις να κανεις διαφημιση στο σαιτ σου , οκ εαν κανεις εσυ με 2.4 ποσοστα 25 κερδισμενα στα 30 θα προτιμησω εσενα τα θες και τα λες αυτα .
    πίστεψε με δεν έχω ανάγκη τη διαφήμιση γιατί είναι δωρεάν το site και κέρδη δεν έχω (τα 2 banner είναι του admin και φίλων)

αλλά σου είπα ρίξε και εδώ μια ματιά στο Infobeto θα βρείς ΑΠΕΙΡΕΣ ευκαιρίες... ΑΡΚΕΙ ΕΣΥ ΝΑ ΞΕΣΚΑΡΤΑΡΕΙΣ ΣΗΜΕΙΑ και να επιλέξεις...

εάν εσυ παίζεις ότι σου δίνουν χωρίς μελέτη... τότε σόρρυ αλλά είσαι άλλο ένα απο τα μύρια προβατάκια που πάνε για σφαγή...

εξάλλου επιμένεις για ένα site που έχει ένα domain με μήνες λειτουργείας και οι ιδιοκτήτες φωνάζουν για χρόνια σωστές επιλογές...

τέλος δεν μου απάντησες... αυτή η "εταιρεία" έχει ΑΦΜ? βιβλία κτλ? Υπάρχει κάπου, φυσικό πρόσωπο καμία οδό κτλ???

Γιατί διαβάζω εταιρεία και εταιρεία...

άμα είναι έτσι οι εταιρείες σόρρυ αλλά είμαι ο ιδιοκτήτης της "MIG" στο στοίχημα
    Με εκτίμηση,
    Άντρες

Banned

Level
    9
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    64
    Likes (Received)
    11
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0

Προεπιλογή

φιλε για οσους γνωριζουν απο τετοιες εταιριες πριν χρονια υπηρχε η bet-place μια μηξη απο βρετανους και σερβους τιπστερς ,με τεραστια επιτυχια και με κοινους φιλους, γνωστα στελεχη ομαδων απο ολα τα μηκη του πλανητη, αυτη η εταιρια απο οτι ειπα κερδιζε το ενα πεχνιδη μετα το αλλο πριν 3 χρονια περιπου για καποιους προσωπικους του λογους χωρισαν τα τσανακια τους ,με αποτελεσμα η μπετ σταρ ξεκινωντας απο την αρχη και προσωπικο πλεον μονο βρετανους που ας μην κρυβομασται ειναι μαστερ στο στοιχημα συνεχισαν την επιτυχια ,ενω η bet-place κατερευσε χανοντας τον εναν αγωνα μετα τον αλλον αποκορυφωμα τα 2 χαμενα συνεχομενα vip tips ths τελευταια ,οσο για τα αφμ που αναφερεις ειδαμε και τον νομιμο τον οπαπ που μας κλεβει καθημερινα με τριαδες ,φορους και ολα αυτα στο 2008, θελουμε δεν θελουμε να πιστεψουμε τα πεχνιδια στηνονται σοριδον απο την μια στηνουν οι μπουκ για να σπασουν φαβορι που φορτωνονται, και απο την αλλοι οι εταριες αντιμπουκ που τους συμφερει να κερδιζουν για τους πελατες τους ,για να πανε για το επομενο χωρις χασουρες ,πλεον οι ομαδες που εχουν στα πεχνιδια τους ειναι απολυτως εμπιστοσυνη τους και τρωνε μαζι ψωμακι ,και εαν τους σπασουν αγωνα διαγραφονται αμεσα, εμενα προσωπικα με ενδιαφερει να πηγενω ταμειο και απο την στιγμη που με πανε τρελλααααααααα ταμεια δεν θα ασχοληθω με τον καθε τυχαρπαστο, για εμας τους παιχτες ειναι μεγαλη βοηθεια, τωρα στην ερωτηση γιατι δεν τα πεζουν μονοι τους να κονομησουν, η απαντηση ειναι απλη το σιγουρο κερδος στην τσεπη ειναι σιγουρο κερδος χωρις ρισκο φυσικα απο τα κερδη καποια θα επενδυουν στα πεχνιδια τους .

Banned

Level
    9
    Thanks (Given)
    0
    Thanks (Received)
    0
    Likes (Given)
    64
    Likes (Received)
    11
    Dislikes (Given)
    0
    Dislikes (Received)
    0

Προεπιλογή

οσο για την μελετη μονο κανα διπλωμα μπορεις να παρεις οχι να κερδισεις στο στοιχημα.

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Παρόμοια Θέματα

1. http://vod.championsleague.ert.gr/
    By lilis in forum Καφενείο
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-05-2009, 20:46
  2. http://www.20q.net/
    By lilis in forum Ανέκδοτα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-01-2009, 15:34
  3. http://www.blueskytv.gr/
    By lilis in forum Καφενείο
    Απαντήσεις: 3